Proste rozwiązania na profesjonalne iluminacje świetlne

Proste & Skalowalne

PORTFOLIO

Najnowsza technologia w solidnym i wiarygodnym sprzęcie od Twinkly Pro.

APLIKACJA

Jedna aplikacja do ustawienia wszystkich świateł i odtwarzania zaawansowanych efektów.

Prosta konfiguracja

Sprzęt, który na zawsze zmieni proces instalacji.

Proste połączenia diod LED, kable zasilające i opcje łączności ułatwiają działania i radykalnie skracają czas instalacji. Żadnych narzędzi.

KONTROLER TWINKLY PRO

Stworzyliśmy sterowniki świateł z kablem zasilającym, łącznością Ethernet i kontrolą świateł zaraz po rozpakowaniu. Współdziałają z aplikacją Twinkly APP i każdy może sterować do 1.500 diod LED. Ustawisz je w kilka minut bez żadnego wysiłku.

DIODY TWINKLY PRO

Wybieraj do woli pośród najróżniejszych łańcuchów, żarówek i kolorów diod LED. Diody RGB, RGBW i AWW z ich wielością kształtów żarówek, kolorystyki i przedłużeń pasują do oczekiwanego charakteru dekoracji.

AKCESORIA TWINKLY PRO

Zaufaj kompletnym rozwiązaniom produktowym dla większych instalacji, które umożliwiajązarządzanie łącznością wewnątrz instalacji i zapewniają stabilną komunikację pomiędzy sterownikami a aplikacją bez względu na miejsce, w którym się znajdują.

Jedna aplikacja by kontrolować wszystko

Pożegnaj się z ręcznym mapowaniem i efektami generowanymi przez Madrix.

Z aplikacją Twinkly App skontrolujesz wszystkie światła wprost ze smartfona. Mamy na myśli dogłębną kontrolę.

AUTOMATYCZNE MAPOWANIE

Opatentowany algorytm wizualizacji Twinkly w ciągu kilku minut przeprowadzi przez ścieżkę mapowania instalacji w 2D lub 3D lub przez jakikolwiek inny kształt.

ZDALNE GRUPOWANIE

Dzięki aplikacji internetowej można zgrupować do 10 sterowników by działały jak jedno urządzenie. Nie potrzeba żadnego połączenia kablowego.

GALERIA EFEKTÓW

Przejrzyj dziesiątki gotowych efektów w aplikacji Twinkly. Zastosuj je w swoim własnym układzie świateł dla najlepszych możliwych efektów.

KONTROLUJ WSZYSTO

Dostosuj lub stwórz własne efekty świetlne dzięki funkcjom edytorskim aplikacji i nadaj im osobisty charakter.